проєкт
Відзнака Українського інституту в рамках The Ukrainian Doc Preview
Дата проведення: травень-грудень


Місце проведення: Україна, Нідерланди


Напрям діяльності:
Мистецькі програми


Сектор діяльності: Кіно

Український інститут надав підтримку документальному повнометражному проєкту на стадії виробництва/постпродакшну для його міжнародної промоції та дистрибуції у розмірі 150 000 грн. у рамках шоукейсу Ukrainian Doc Preview 2020 Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Відзнаку отримав фільм Семена Мозгового «Сіль з Бонневілю».

Про фільм

Двоє українських хлопців загорілися ідеєю зробити найшвидший у світі ІЖ-49. Вони проводять увесь свій час у маленькому гаражі у Святошині, готуючи мотоцикл, та долають сотні кілометрів і труднощів по дорозі до Боневіллю у штаті Юта, США. Це величезне висохле солоне озеро є головним у світі майданчиком із встановлення рекордів швидкості, куди з'їжджаються тисячі людей, щоб вирішити, хто буде новим чемпіоном. І саме там, на іншому кінці світу, кожен із них розуміє, нащо він тут.

Завдяки цій підтримці фільм був представлений на кіноринку Міжнародного фестивалю документального кіно IDFA, що відбувся в онлайн форматі 16-20 листопада 2020 року в Амстердамі.