проєкт
Онлайн-дискусія «Перспективи викладання та вивчення української мови як іноземної»
Дата проведення: 30 вересня


Місце проведення: онлайн (Київ, Україна)


Напрям діяльності:
Українська мова

Аби вивести в публічний простір проблематику викладання української мови за кордоном, Український інститут та Національна комісія зі стандартів державної мови провели дискусію «Перспективи викладання та вивчення української мови як іноземної».

В обговоренні взяли участь директорка департаменту комунікацій та публічної дипломатії МЗС Алла Польова, генеральна директорка директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства освіти та науки Рімма Ель Джувейді, креативна директорка Українського інституту Тетяна Філевська, голова Національної комісії зі стандартів державної мови Орися Демська, директорка Міжнародного інституту освіти, культури та зв'язків з діаспорою Ірина Ключковська.

Переглянути дискусію:
Щоби відбутися у модерному часі нового післяковідного світу, щоби на рівних розмовляти з цим світом, нам критично важливо бути державою, яка практикує мову як м'яку силу. Я б зробила крок далі і говорила про мову як інструмент розумної сили («smart power»). Сьогодні настав час зробити вивчення української як іноземної у світі принципом нашої зовнішньої культурної політики.
Орися Демська, Голова Національної комісії зі стандартів державної мови