проєкт
Відзнака Українського інституту на Одеському міжнародному кінофестивалі
Дата проведення: жовтень-грудень


Місце проведення: Україна, Європа


Напрям діяльності:
Мистецькі програми


Сектор діяльності: Кіно


Переможець секції Work in Progress Одеського міжнародного кінофестивалю – документальний фільм «Рома» режисерки Ольги Журби — отримав підтримку від Українського інституту у розмірі 150 000 грн для промоції стрічки за кордоном.


Про фільм

Фільм-спостереження за підлітком Ромою від 13-річного активіста революції до повнолітнього парубка, який після виховання в дитячому центрі реабілітації повертається в рідне провінційне місто та намагається адаптуватися до дорослого життя.

Завдяки підтримці команда фільму у співпраці з міжнародною агенцією з маркетингу та PR кінофільмів asterisk* (Греція) розробила стратегію з промоції у соціальних мережах та маркетингову концепцію фільму.

Дуже радісно отримати цю відзнаку від Українського інституту. Завдяки цій підтримці команда фільму спільно з агенством asterisk* розробили медіа матеріали для міжнародної промоції фільму. Окрім необхідних матеріалів, таких як постер, логлайн, синопсис, фестивальні стратегії тощо, у співпраці з грецьким агентством ми розробили варіанти ефективного та оригінального маркетингового методу просування фільму за кордоном.
Ольга Журба, режисерка фільму «Рома»