Програма
Програма promoLAB
Дата проведення: 30 вересня


Місце проведення: онлайн (Україна, Київ)


Напрям діяльності:
Мистецькі програми


Сектор діяльності: Кіно


promoLAB — освітня програма з міжнародної промоції українських кінопроєктів, організована Українським інститутом та Одеським міжнародним кінофестивалем у рамках програми Film Industry Office. Українські кіновиробники взяли участь у вебінарі про особливості міжнародної промоції кіно від cпівзасновниці провідної маркетингової агенції з Німеччини NOISE Film PR. Відбулася публічна дискусія за участі експертів з промоції, фахівців PR у сфері кіно та представників фестивальних промо-офісів.

Учасники дискусії:

- Мір'ям Вікенкамп, співзасновниця NOISE Film PR
- Соня Хайнен, керуюча директорка European Film Promotion e.V.
- Вікі Міха, консультантка та продюсерка, asterisk*
- Ленка Тирпакова, програмерка Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах, Чехія
- Василіс Економу, PR-менеджер та старший автор, Cineuropa

П'ять проєктів-учасників конкурсних презентацій Work in Progress в рамках професійної секції Film Industry Office 2020 пройшли індивідуальні консультації з питань промоції фільму за кордоном з експерткою Мір'ям Вікенкамп (NOISE Film PR), ще чотири — з експерткою Вікі Міха (asterisk*).

У результаті консультаційної зустрічі Вікі Міха з представниками проєкту «Рома» було укладено договір між продюсерською компанією та консультаційною агенцію asterisk * про промоцію фільму за кордоном.

Ця спеціалізована освітня програма допоможе розібратися в маркетинговій стратегії для позиціонування фільмів на закордонних копродакшен-маркетах і фестивалях. Зважаючи на глобальні зміни у світі, які торкнулися зокрема і міжнародного кіноринку, його учасникам потрібно розуміти сучасні правила гри та важливість промоції контенту в нових реаліях. Крім того, українське кіно стає дедалі цікавішим для світової індустрії, тож професіоналам, які його продукують, програма promoLAB стане у нагоді: вона навчить, як вибудувати PR-стратегію максимально ефективно.
Юлія Сінькевич, генеральна продюсерка ОМКФ
promoLAB — це програма, яка добре ілюструє перехід кіноіндустрії до нових форматів маркетингу та дистрибуції. Надзвичайно важливим є залучення міжнародних експертів та кінопрофесіоналів до співпраці з продюсерами та допомога у розширенні їхнього погляду на сучасні кінопроцеси. Незважаючи на те, що ми брали участь онлайн, це був чудовий шанс подивитися фільми, що надходять з України, та співпрацювати з режисерами.

Вікі Міха, консультантка та кінопродюсерка, засновниця продакшн-компанії та консалтингової агенції asterisk*