Програма
Програма для книжкових ілюстраторів Illuminate
Дата проведення: 14-16 жовтня


Місце проведення: онлайн (Франкфурт, Німеччина)


Напрям діяльності:
Мистецькі програми


Сектор діяльності: Література


Програма професійної мобільності lluminate допомагає українським ілюстраторам налагодити контакти з представниками ключових літературних інституцій за кордоном та популяризувати книжкове мистецтво України у світі.

У 2020 році п'ять українських ілюстраторок, обраних Українським інститутом в ході відкритого конкурсу, представили свої роботи в онлайн-програмі однієї із найбільших літературних подій світу — Франкфуртського книжкового ярмарку. Учасницями проєкту стали Катерина Дідик, Поліна Дорошенко, Оксана Драчковська, Тетяна Загачевська та Романа Рубан.

У рамках проєкту іноземні видавці провели індивідуальні зустрічі з українськими ілюстраторками, ознайомилися з їхніми портфоліо. Учасниці програми також відвідали низку лекцій та майстерень на професійну тематики. Проєкт мав відбутись на книжковому ярмарку Livre Paris, що є найвідомішою і наймасштабнішою подією в літературному середовищі Франції, але у зв'язку з пандемією COVID-19 переможниці конкурсу натомість взяли участь у Франкфуртському книжковому ярмарку.