проєкт
Шоукейс джазової музики Am I Jazz?
Дата проведення:
11-15 листопада


Місце проведення: Київ, онлайн


Напрям діяльності:
Мистецькі програми


Сектор діяльності: Музика


На фестивалі «Am I Jazz?» відбулися онлайн-шоукейси найкращих представників української джазової сцени з чотирьох міст України: Києва, Одеси, Львова та Дніпра.

До програми увійшли квінтет Денніса Аду, квартет Юрія Середіна, Марево (тріо Андрія Показа, Мирослава Пятникова та Даніеля Кастро), ансамбль Данила Вінарікова та IMAGOjazz.

Виступи джазових музикантів транслювали онлайн для закордонної аудиторії, показали директорам міжнародних фестивалів (Amersfoort, Jazz Jantar, Kaunas Jazz, A-Train Festival) та джаз-клубам, музичним журналістам з Австрії, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Польщі, Литви та інших країн. До промоції події активно долучились закордонні дипломатичні установи України.

Дивно виступати організатором онлайн фестивалю, адже замість звичної біганини між сценами, сидиш у піжамі й «бігаєш» між вкладками браузера. Як зрозуміти відгук аудиторії? Як відчути енергію? Цікаво, що чекаєш тих самих емоцій, створюючи зовсім інший культурний продукт. Але ж у нього також є свої переваги! Ми переконалися, що це не загроза живим концертам, а можливість отримати значно більшу аудиторію, про яку раніше й не мріяли.
— Ольга Бекенштейн, засновниця фестивалю Am I Jazz?
Прекрасний і цінний досвід. Цей захід дуже корисний промоційно, він дає можливість розкрити міжнародній та локальній публіці всю красу українських джазових команд.
Юрій Михайловський, бенд-лідер ImagoJazz